Uwaga, informujemy że w dniach 15-16 sierpnia, sklep jest zamknięty. Biura i magazyny 14 sierpnia są czynne do godziny 16.00.

PAPERplus by STOROpack

PAPERplus® firmy Storopack obejmuje szeroką gamę systemów, które z rolek papierowych wytwarzają materiał do wypełniania – od szybko przetwarzanego, lekkiego materiału wypełniającego, po wytrzymałe maty papierowe. Bez względu na to, czy należy zapakować mały, średni, duży bądź ciężki produkt przemysłowy, zawsze jest PAPERplus®, który jest skutecznym i ekonomicznym rozwiązaniem, spełniającym najwyższe wymagania i oczekiwania w zakresie pakowania. 

PAPERplus® Standard to wypełniacz papierowy, który doskonale sprawdza się w wiekszych kartonach.

PAPERplus® GE pozwala na wyprodukowanie łatwych w użyciu wypełniaczy do paczek. Mniejsze maty papierowe są ekonomiczne i sprawdzają się w zabezpieczaniu produktów wysyłanych w mniejszych lub średnich kartonach.

PAPERplus® Chevron wypełnia i zabezpiecza łącząc "powietrze i papier". 

O nas

Firma Primus dysponuje wieloletnim doświadczeniem w doborze optymalnych rozwiązań dotyczących zabezpieczania towarów w procesie magazynowania i transportu.

Nasza wykwalifikowana kadra pomoże Państwu dobrać opakowania, które spełnią Państwa największe wymagania i pomogą obniżyć koszty zabezpieczania Waszych produktów w transporcie.

Lojalność naszych Klientów daje nam największą satysfakcję i jest dla nas najlepszą rekomendacją.
Primus
Lucyna Michniewicz

Straszyn
ul. Spacerowa 1
83-010 Pruszcz Gdański

tel.: +48 58 741-25-90
tel.: +48 606-733-481
e-mail: biuro@eprimus.pl
więcej...
© Primus Lucyna Michniewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Created by blue-software.pl
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Primus Lucyna Michniewicz, 83-010 Straszyn, ul. Spacerowa 1 kontakt z ADO – ado@eprimus.pl Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji umowy - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą Podmioty uczestniczące w realizacji zlecenia Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 6 lat / lub w oparciu o uzasadniony interes realizowany przez administratora (dane przetwarzane są do momentu ustania przetwarzania w celach planowania biznesowego)posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową zawarcia umowy.